Wczytywanie...

O mnie

Grafik Wrocław - krótkie informacje o mnie...
Start / O mnie
grafik-wroclaw

Witaj!

Jeśli chcesz skontaktować się ze mną za pomocą mediów społecznościowych kliknij poniżej.

Agnieszka Salamandra
Grafik
Grafik komputerowy to mój zawód i pasja odkąd pamiętam. Już jako dziecko przejawiałam szczególne zdolności i zainteresowania w tej dziedzinie. Pierwsze kroki stawiałam próbując swoich sił w technikach tradycyjnych jak i przy pomocy narzędzi cyfrowych takich jak komputer Amiga 500 a później pierwszej generacji komputery PC. Wtedy zrozumiałam, że połączenie zamiłowania do tworzenia i komputera daje nieograniczone możliwości a projekty w domenie cyfrowej nabierają nowego blasku. Naturalną konsekwencją moich poczynań były koła zainteresowań, liceum plastyczne, studia a w efekcie praca jako grafik projektant. Począwszy od małej firmy w końcu trafiłam do największej, renomowanej agencji reklamowej we Wrocławiu. Tutaj wreszcie mogłam rozwijać się na miarę moich możliwości. Projektowanie dla poważnych, międzynarodowych koncernów z różnych branż, atmosfera sukcesu i wielkich możliwości imponowały mi i motywowały do pracy. Do dyspozycji miałam najnowocześniejsze technologie, całą paletę mediów i szerokie grono grafików z wieloletnim doświadczeniem co pozwoliło mi w krótkim czasie uzupełnić mój warsztat i cenną wiedzę.
Kolejne etapy awansów zakończyły się na stanowisku kierowniczym. Jak głosi stare przysłowie: "niema nic za darmo" kolejny raz okazało się prawdziwe. Praca w ciągłym stresie, nadgodziny, szalone tempo życia i brak czasu dla siebie to była cena, którą przyszło mi zapłacić. Równolegle dojrzewałam do myśli o własnej działalności i pracy na swój rachunek. Miałam doświadczenie, sprzęt i wiedzę, którą wystarczyło uzupełnić o niezbędne przepisy. Początki mojej pracy jako grafik komputerowy we Wrocławiu były trudne ale z czasem okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. W końcu pracowałam wedle własnych reguł, nad swoją marką i sama organizowałam sobie czas co okazało się zbawienne w dla własnego samopoczucia i życia prywatnego. Ponad 10 lat pracy dało mi szerokie portfolio klientów i otworzyło nowe perspektywy. Uczestniczę w specjalistycznych kursach i szkoleniach branżowych co pozwala mi na ciągłe doskonalenie zawodowe. Moją receptą na sukces jest indywidualne podejście do każdego projektu, dobry kontakt z klientami i nieagencyjne ceny.

Co o mnie mówią?

Pani Agnieszka to rzetelny partner. Kreatywna i terminowa!

Joanna, Hasta

Co o mnie mówią?

Potrzebowaliśmy przebudować nasz serwis www. Przejrzeliśmy portfolio wielu grafików ale spodobały nam się prace pani Agnieszki. Polecamy!

Adrian Kotel, Falcon

Co o mnie mówią?

Mogę polecić z czystym sumieniem. Świetne projekty i doskonały kontakt przy umiarkowanych cenach.

Robert Wilkszyn, Inco